Başvuru Tarihini Kaçırmayın! | Bee2Bee | Organizasyon

HABERLER

Başvuru Tarihini Kaçırmayın!

Italian Exhibition Group organizatörlüğünde ve Türkiye’den Bee2Bee Organizasyon danışmanlığında, 113 bin metrekarelik alanda 105,574 ziyaretçisiyle ve 16 holde 1200 firmanın katılımıyla, 7-10 Kasım 2017 tarihleri arasında, İtalya’nın Rimini kentinde 21.’si düzenlenecek olan ve Yeşil Ekonomi sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak bilinen ECOMONDO“ 21. Uluslararası Malzeme ve Enerji Geri Kazanımı ve Sürdürülebilir Kalkınma Fuarı” ve aynı tarihlerde eşzamanlı düzenlenecek olan KEY ENERGY “11.Uluslararası Sürdürülebilir Enerji ve Hareketlilik Fuarı” için düzenleyeceğimiz Alım Heyeti Organizasyonu için başvurular hızla devam ediyor..Başvuru tarihini kaçırmayın..

Tarih : 9.8.2017 12:02:00
img-blog-15

Öne çıkan sektörler ; Yeşil Teknolojiler, Sirküler Ekonomi, Atık Yönetimi, Entegre Yönetim, Atıktan Enerji, Geridönüşüm, Geri Kazanım, Büyokütle Enerjisi, Güneş Enerjisi, Fotovoltaik Sistemler, Rüzgar Enerjisi, Kojenerasyon, Trijenerasyon, Enerji Tasarrufu ve Verimliliği, Biyo-Temelli Sanayi (Biyorafineriler,Biyogaz), Alternatif Biyoyakıtlar, Su ve Atık Su, Çamur Tasfiyesi, Hava, Arıtma,  Çevre Analizi, Çevre Danışmanlık Hizmetleri, Sürdürülebilir Hareketlilik, Sürdürülebilir İnşaat  .

Firmaların,  katılım gösterebilmeleri ve fuar organizatörü Italian Exhibition Group sponsorluğunda ücretsiz sunulan bazı desteklerden faydalanabilmeleri için, B2B ikili iş görüşmelerine katılmak şartıyla, başvuru formunu  eksiksiz bir şekilde tarafımıza göndermeleri gerekmektedir.Başvuru formu için tıklayınız

Başvurusu organizatör tarafından kabul edilen firmalar aşağıdaki ücretsiz desteklerden faydalanabilecektir; 

 • Bee2Bee İletişim/Organizasyon ve Koordinasyon Desteği
 • Fuar Organizatörü tarafından Vize Başvurusu için Davetiye Gönderilmesi
 • İstanbul Atatürk Havaalanı Karşılama
 • 4 yıldızlı otelde 3 gece konaklama kahvaltı dahil (Her kurum ya da firmadan 1 kişi için geçerlidir. Ekstra gelecek kişiler için konaklama bedeli alınmaktadır.)
 • Bologna-Rimini-Bologna Havaalanı Transferleri
 • Otel-Fuaralanı-Otel Transferleri
 • Açık Büfe Öğle Yemeği
 • İkili Görüşmeler Etkinliği
 • İkili görüşmeler için tercümanlık hizmeti ( İngilizce akıcı konuşulmadığı sürece)
 • VIP Yabancı Alım Heyeti Salonu (Vestiyer, Wifi, Sıcak/Soğuk İçecekler ve Atıştırmalıklar)
 • Ücretsiz Giriş (4 Günlük)
 • Ücretsiz Katalog

DESTEK VERİLECEK GEZİ PROGRAMI: 

1.GÜN - Otele giriş

2.GÜN - B2B/İkili Görüşmeler (Tüm gün)

3.GÜN - Serbest fuar gezisi

4.GÜN - İstanbul’a dönüş 

Alım Heyeti Organizasyonu’muzun seyahat programı 1’er gün arayla 2 farklı grupta gerçekleştirilecektir;

1.Grup Seyahat Tarihleri 06-09 Kasım 2017 

2.Grup Seyahat Tarihleri 07-10 Kasım 2017

Not:Ekstra gün ilave etmek isteyen kurum ya da firmalarımız masraflarını kendileri karşılamak suretiyle konaklama sürelerini uzatabilirler.

ALIM HEYETİMİZE KATILIMI KESİNLEŞEN FİRMALAR TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN MASRAFLAR:

·  Vize masrafları

·  Gidiş-dönüş Istanbul-Bologna-Istanbul uçak bileti

·  Serbest zaman masrafları (Yemek vb.)

ORGANİZASYON DETAYLARI

- İkili Görüşmeler Online Platform kullanıcı bilgileri ,Bee2Bee tarafından en geç 3  Ekim 2017 tarihinde ulaştırılacaktır.

- 04-31 Ekim 2017 tarihleri arasında aktif hale getirilecek online platform üzerinden 6 Ekim Cuma gününe kadar, 10 katılımcı firmaya toplantı talebi gönderilecektir.

- 07 ya da 08 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan B2B (ikili) görüşmeler, fuar alanında standları bulunan katılımcı firmalarla kendi standlarında gerekleştirilecektir. Randevusu önceden alınmış olan firmalarla görüşme yapılması zorunludur. Online platform üzerinden randevusu alınan firma sayısı 10 firmaya tamamlanmadıysa, fuar alanında gezerken ilgi duyulan firmalarla görüşmeler yapılarak sayı 10 firmaya tamamlanmalıdır.

- Her katılımcı kurum ya da firmanın 1 yetkilisi için 3 gece konaklama ücretsiz sunulacaktır.

-Aynı kurum ya da firmadan gelmek isteyen diğer kişiler için otel konaklaması dışındaki diğer destekler sağlanacaktır.

Fuar hakkında daha detaylı bilgi için http://en.ecomondo.com/http://en.keyenergy.it/  sitelerini ziyaret edilebilirsiniz.

Ücretsiz fuar bileti almak istiyorsanız http://en.ecomondo.com/visitors/reserved-area/register linkinden kaydınızı yaparak, F9TUR ziyaretçi kodu (invitation code) ile ücretsiz giriş biletlerinizi temin edebilirsiniz .

Tüm sorularınız için, fuarın Türkiye Danışmanı Ayçe KARADAĞ ile 0216 7001893 nolu direk hattından iletişime geçebilir ya da ayce@bee2bee.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.